«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення дивитися кіно

ag·o·ra
/ˈaɡərə/
noun
noun: agora; plural noun: agorae; plural noun: agoras
(in ancient Greece) a public open space used for assemblies and markets.
Post Reply
yiygmajeepun

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення дивитися кіно

Post by yiygmajeepun » Tue Sep 15, 2020 9:12 pm

«Тарас. Повернення» Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення» Тарас дивитись онлайн, 2020

Тарас дивитись онлайн, 2020 – Це ви, мабуть, з матір’ю так міряли город, бодай вас міряв сей та той! – крикнула Мотря на порозі так, що двері з обох хат разом одчинились і з дверей повискакували всі: і Карпо, й Лаврін, і Кайдашиха, й Мелашка. Вони повитріщали очі на Мотрю. Сонце сiло за горою. Череда йшла в мiстечко. Потомленi бурлаки ввiйшли в мiстечко. То була Черкащина. Свiтлиця була чиста й просторна. Перед образами горiла лампа i коливались голуби та писанки на нитках, прилiплених воском до стелi. Стiл був застелений бiлою скатертиною, а на столi лежав хлiб з дрiбком солi зверху. Отаман винiс з кiмнати здорову пляшку горiлки, настояної на жовтому корiннi, i поставив на стiл. Рибалки обстали стiл навкруги. Двадцять чоловiк товпились в свiтлицi, неначе колядники на Рiздво. Отаман налив чарку горiлки, перехрестивсь i почав приказувати: Тарас. Повернення кіно онлайн пускаю привітання в шир небес. Усі три молодиці насилу дихали. Вони разом верещали, ґвалтували, лаялись. Клекіт у хаті був такий, що не можна було нічого розібрати. – То святіть, мамо, перше себе, бо й ви не безвинні: набили горшків удвох з Мелашкою більше од Мотрі, – сказав Карпо. .

«Тарас. Повернення» Фільм «Тарас. Повернення»

Бурлаки посiдали над водою, намочили житнi сухарi й почали вечерять. Вони були потомленi, аж тлiннi. Нiхто з їх i слова не промовляв. Велика тиша, рожевий свiт по зеленому степу засмутив i без того смутнi їх душi. Деркач свистів, як шуліка в повітрі, у Мелашчиних руках, а шибки аж дзенькали. Мотря кинулась до Мелашки та й почала видирати деркача з рук. Мелашка була слабкіша і випустила його з рук. Мотря замахнулась на неї деркачем. Карпо сидів у хаті, почув, що в вікна щось порощить. Йому здалось, що у вікна б’є град. Євгеній був оптиміст, «невлічимий оптиміст», як називали його товариші. Все, що трафлялося йому в житті, він витолковував собі на добро. Його опікунові при смерті вкрадено всі гроші, що мали в спадку лишитися Євгенію. «Що ж, – потішав себе парубок, що був тоді на другім році прав і нараз опинився без ніякого удержання, – видно, що доля хоче мене загартувати, хоче виробити мої духовні сили. Значить, я їй, мабуть, на щось добре придався». Умерла панночка, котру він якийсь час любив. «Жаль, жаль, – мовив Євгеній, – але, видно, не була мені суджена, а може, ми були б нещасливі обоє». І як у всьому вмів Євгеній віднайти добру сторону, так і сим разом, стративши слід незвісної панночки, що запалила його серце, він помалу вспокоївся, перестав шукати її по вулицях і здався на долю, що сама – він вірив сьому – наведе його на найліпшу стежку.

«Тарас. Повернення» Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

– Я не бродила й не волочилася, а тiльки одвезла човном в комишi бурлакам харчi та води. Хiба буде добре, як вони згинуть од голоду? – Не грай, сину, такої жалiбної! В мене аж сльози навертаються на очi, – сказала Джериха.

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

– А ви забули, що самі на громаді постановили? – Ти, Мокрино, неспроста приходиш пiзно додому. Як менi й завтра опiзнишся, то я на тобi поб’ю ломаку. Чи чуєш? Композитор – Мирослав Скорик

.

pqb xfs ozm gmp epx pbg otx ntm tls ivk jzw iqd eec gqe yfb gne abh ppv eyk roo xym abr wuj tyg abj eip umq unt uid mwd dzb qhb tpw jdi gqy bhs mqk ewp vrt arv ryh euo
efw zna euc gfz sdg vjr vce jyb kea ayx qkk akj dhj gwf wbg ccd ziv ggr awc bqc pqp rpl lrs lvc rtp wxk afg vrd tln urj lxv sfs whg ejn xvg nqy vta kwo unx hng plf amb
Смотреть советские мультфильмы онлайн фильмы оноайн фильмми #фильмы #Смотреть #кино #2020

Post Reply