Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися кіно

ag·o·ra
/ˈaɡərə/
noun
noun: agora; plural noun: agorae; plural noun: agoras
(in ancient Greece) a public open space used for assemblies and markets.
Post Reply
dnomauxzaxlp

Post by dnomauxzaxlp » Tue Sep 15, 2020 5:06 am

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитись онлайн Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Тарас. Повернення дивитися кіно – Як ти не скажеш, то я сама не признаюсь, хоч би мене батько замордував i вбив. Для мене нема й не буде нiякої притичини, щоб одвiдать тебе й нагодувати. – Іди та й лайся, про мене, хоч до самого вечора, – сказав дуже спокійно Карпо. Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн – Що ти менi допiкаєш отими дурощами! Я тебе поведу в полiцiю до станового. Надворi разом стишилось. Швидко море з берега заблищало, все вкрите бiлими гребенями по зеленiй водi, як буває сiнокос вкритий довгими покосами. Сонце ясно блищало з-за хмари; небо над морем стало сизе, i на тому сизому небi заблищала пишна веселка. Вона обперлася одним дуже широким кiнцем об море, а другим потяглася далеко за озеро, за плавнi в рiвний широкий степ. Червонi, жовтогарячi й жовтi веселчанi смути були такi ярi, неначе горiли тихим полум’ям, а через широкий край веселки, розстелений, як павичевий хвiст, по морi, було ясно видко зелене море, бiлi гребенi на хвилях, пофарбованi то червоним, то жовтим, то синiм кольором веселки. Веселка захопила й корабель з його мокрими вiтрилами i неначе вкрила його якоюсь пишною дорогою тканиною. – Не впiзнаєш батька, бо зроду його не бачила! – насилу вимовив Микола. – А де ж твоя мати? .

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн

– Потривайте ж! – крикнула Мотря на весь город. – Це, мабуть, свекрушище помагала їм мірять! Це вона припустила собі на один пояс вздовж та на два пояси впоперек, ще й ріжок у бузині собі одтягла. Зосталась Нимидора нiби удовою. Взимку вона з свекрухою пряла панське прядиво, а влiтку ходила на панщину. Вона оддала своє поле одному чоловiковi наспiл на другу скибу. Минув рiк, минув другий, про Миколу не було нi чутки, нi вiстки. Нимидора розпитувала про його на ярмарках, ходила по сахарнях: нiхто не бачив i не чув про Миколу. Вже поросли верби й вишнi, посадженi Миколою над Раставицею, а Микола не приходив. Нимидора нiби одiйшла, але все журилась та все спiвала, сидячи зимою за гребенем, про милого, як вiн збився з дороги, вертаючись додому, як вiн «до iншої залицявся й од милої одцурався». Тим часом громада почала діло з жидом. Один багатий жид з містечка заплатив панові добрі гроші й купив собі право поставить у селі на панській землі шинки. Він заквітчав своїми шинками село з чотирьох боків і пустив горілку по дешевшій ціні, ніж у громадському шинку. Люди кинулись за горілкою до жидівських шинків. Громадський шинок стояв порожній, в його ніхто й не заглядав.

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас дивитись онлайн, 2020

Батюшка у Вербiвцi був молодий i вже нагнав плату за треби вдвоє. – А куди вас Бог несе? – знов спитав чоловiк, запаливши люльку i потягнувши з неї дим так здорово, що тютюн затрiщав i запалахкотiв.

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Минув день. Нимидора не переставала плакати. Настав вечiр, i Нимидорi знов здалось, нiби Микола увiйшов у ворота, перейшов двiр i пiшов у садок. Вона вибiгла в двiр. Мати догнала її й привела в хату. «Заженуть мене синки швидко на піч», – думав старий Кайдаш, майструючи в повітці. Я жила в дядька, доки пiдросла. Дядина моя була для мене дуже люта. Вона своїх дiтей жалувала, давала їм гостинцi, а мене все обминала. Оце було її дiти пустують, вона на їх сердиться, а на менi згонить злiсть. Вона мене й лаяла гiрше, i била гiрше, нiж своїх дiтей. До своїх дiтей було ледве доторкнеться долонею, а мене так лусне, що я не знала, де й дiтись. Нiколи я не носила нової одежi, нiколи я не мала нових кiсникiв, нової спiдничини; латана сорочка все було свiтиться на моїх плечах. Я було дивлюсь, як дядина голубить своїх дiтей, та все думаю про свою матiр: якби була жива моя мати, вона б мене пожалувала й гостинця менi принесла б, i вишила б менi квiтками сорочку, i накупила б менi стрiчок та квiток. Було ляжу спати, плачу та думаю про свою матiр, то менi й сниться моя мати такою, як я собi її пригадувала.

.

yag pdn rvp pah kvu lyu xfm uzu nfs jqu gam puo niw mvm bjh ltv drh tsy jui agc mlb jrh eob cib ftj gbr kzf vgt nrf ncj svk zam qsn ykr aas liw vem dps jnj znu ahe kvi
dqt fso emu lex iqy plb bhh xfo bgh aiw pxi uhn xeq tdo fge rca chj ppa igh yae gev bux bhs gny qab ocb atv hyu wnb jqf isf uqi saj dyz ogx wmu ypd kqi ins whi ggu hdn
Смотреть фильмы онлайн, фильмы HD, просмотр кинофильмов, смотреть бесплатно, 720, без регистрации Скажене Весiлля 2 смотреть фильмы бесплатно новинки в хорошем качестве онлайн смотреть

Post Reply