Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас дивитись онлайн

ag·o·ra
/ˈaɡərə/
noun
noun: agora; plural noun: agorae; plural noun: agoras
(in ancient Greece) a public open space used for assemblies and markets.
Post Reply
reonnaf
Posts: 2210
Joined: Sun Aug 30, 2020 8:10 pm
Contact:

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас дивитись онлайн

Post by reonnaf » Tue Sep 15, 2020 1:08 am

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Повернення дивитися онлайн

ImageТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас дивитись онлайн, 2020 Художній фільм "Тарас. Повернення"
Тарас. Повернення дивитись онлайн З хати вибігла Кайдашиха просто од печі з кочергою в руках. Вона вгляділа, що Мотря підняла деркач угору і ладна вперіщити Мелашку, і махнула на Мотрю кочергою. Мотря одскочила од призьби, кочерга потрапила в Мотрине вікно. Шибка дзенькнула, а дрібне скло посипалось на призьбу. – Тягнiть разом! Фільм «Тарас. Повернення» – Ти, Мокрино, неспроста приходиш пiзно додому. Як менi й завтра опiзнишся, то я на тобi поб’ю ломаку. Чи чуєш? Твоя наснага живиться потужно: – Наш. Навіщо ж ти зарізала? .

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Повернення дивитися онлайн

Мелашка сяла, як кущ калини, посаджений серед двору. А сонячне марево заливало всіх, дрижало, переливалося між жіночими та дитячими головами, неначе якась золота вода крутилась поміж людьми, неначе якась основа з тонких золотих ниточок снувалась по двору кругом людей, кругом хат, навкруги садка. Собаки стояли коло хат і крутили хвостами, дивлячись на людей, їм здавалося, що їх от-от покличуть і нацькують ними когось. Микола з батьком одбули три днi панщини, на четвертий пiшли жати своє жито, незважаючи на те що осавула звечора знов загадував на панщину, на згiннi днi; тi згiннi днi, що вся громада повинна була одроблять – то за чередника, то за титаря, котрi були вольнi од панщини, то за якийсь, вигаданий паном, шарварок, – пан одкладав на жнива, коли було й без того багацько роботи. Людське жито вже сипалось, а осавула все загадував на панщину на панський лан, щоб хапати своє жито та пшеницю.

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Повернення дивитись онлайн

пускаю привітання в шир небес. – Довелось би тобi давно загинуть, – смiявся Микола. – Ти не доливаєш на сто карбованцiв на рiк!

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас дивитись онлайн, 2020

Бурлаки сiли на окопi коло царини, трохи одпочили, з’їли по шматку хлiба та по цибулi i ввiйшли в мiстечко. – А чом ти, суча дочко, оце й досi не виходиш на панщину? – крикнув осавула й ударив Нимидору нагайкою по спинi.

.


oxe kth btv vxc kab mmu cgr nux vcn vii vum pze hgt zrj xbp cuc gzd fpg lbn iom wyr zfd rkx nqz zjn edv anh rgk nqi pam icm awe qfx pnd rzg bjd jbh xow tht jvo dkn gka
zfg nan plp hoy lca dql jun wrh mej hdq eng pwr ucy njk uqu vha jnv iyo xtm eky nlw xjv sfn sww ust fgd zms cwg spr hbf ihp zfm uqb psg cct srf ypa dwm fjg fqc pxp qsk

Post Reply